Energetická medicína

Vyrovnává energie celého těla

Energetická medicína se zabývá energetickým tokem těla. Paní Donna Eden dala dohromady metody, jak si každý pomocí jednoduchých cviků může zlepšit svůj momentální, ale i chronický stav. Metody, které zahrnuje energetická medicína jsou jednoduché, efektivní a neinvazivní. Pracuje s elektromagnetickým polem člověka, využívá dráhy meridiánu, neurovaskulární a neurolymfatické body na těle.  

"Energie jsou živoucími vibracemi vašeho bytí a přirozeným léčivým elixírem těla, jeho vnitřní medicínou. Když o své energie budete pečovat, obnovíte svou přirozenou vitalitu."

"Energetická medicína je věda a umění optimalizace energií, které vašemu tělu a mysli umožní fungovat co nejlépe." (z knihy Energetická medicína pro ženy: Donna Eden)

Dokončila jsem roční studium Foundamentals pod záštitou Inner Source - Eden Energy Medicine.
Poskytuji soukromá sezení na adrese SPIRITCENTRUM v Králově Dvoře (Středočeský kraj), Plzeňská 485. 
Během sezení pracuji s energetickými dráhami těla a snažím se najít místo, kde tělo není zcela v rovnováze a poskytnout řešení. Vždy je důležitá následná spolupráce s klientem, protože energie stále proudí a hlavně my sami můžeme ovlivnit její tok. Proto je nesmírně důležité následovat cvičení, která každý klient dostane na praktikování doma. Součástí prvního sezení je sestavení energetické sestavy přímo na míru každému klientovi, poté sestavu natočím a pošlu klientovi video se cviky.
V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte 734 405 144. 

Semináře energetické medicíny:

1. Kurz energetické medicíny v praxi - každé PONDĚLÍ ve SPIRITCENTRU v Králově Dvoře u Berouna od 8.1.-4.3. - od 17:30-18:30 více ZDE

2. Seminář "Jak na bolest hlavy a migrény s energetickou medicínou" 
SPIRITCENTRUM, Králův Dvůr u Berouna - 2. 2. od 17:30-20:30 

Seminář zaměřený na energetickou práci s vlastním tělem. Je určen všem těm, kteří mají problémy s bolestmi hlavy či trpí na migrény a chtěly by se naučit techniky, které by jim mohly jejich potíže zmírnit, zlepšit či dokonce úplně bolest hlavy rozehnat. Základem je energetická sestava od světoznámé léčitelky Donny Eden, která zlepšuje tok energií v těle a tělo ozdravuje a nabíjí. Právě bolest v těle je stagnující energie a s tou je třeba pracovat. Dále se naučíte mnoho technik, které budete mít kdykoliv při sobě. Ukážeme si dráhy meridiánů, které nejčastěji stojí právě za bolestmi hlavy. Seznámite se se speciální tříbodovou technikou, která energeticky proplachuje jednotlivé dráhy meridiánů. Seminář je velmi praktický. Techniky si budete zkoušet sami na sobě a některé i na druhých. Součástí je také písemný materiál.

Jako BONUS dostanete ZDARMA jednu on-line lekci přes ZOOM v délce cca 60min, kde si techniky zopakujeme a zodpovíme si případné dotazy. Na termínu lekce se domluvíme na místě v den konání semináře.

Lekce proběhne cca 3 týdny po semináři.

 

Image